• Čeština
  • Polski

+420 774 411 338

info@agamos-erasmus.cz

Česká republika
Horní Suchá, 735 35
Zelená 1387/14
Program
Erasmus
Program
Erasmus
Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie pro období 2014 - 2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě i v oblasti sportu a mládeže. Cílem programu je zvýšení kvality vzdělávání a také přípravy pro budoucí povolání.
Nabízíme
Vám
Nabízíme
Vám
Nabízíme zprostředkování odborné stáže pro studenty středních odborných, vyšších odborných škol a učilišť v rámci programu Erasmus+. Pomůžeme Vám se zpracováním žádosti a další potřebné dokumentace, zajistíme pracovní místa na stážích, koordinátora, ubytování a stravu.
Podniky
pro výkon stáží
Podniky
pro výkon stáží
V naší nabídce naleznete námi ověřené podniky pro výkon stáží, které jsou řazeny dle kategorií. Mimo tyto podniky jsme také schopni zajistit stáž ,,na míru“, to znamená, že Vám zprostředkujeme stáž v podniku, který si vyberete, i když jej v naši nabídce prozatím nemáme.

Agamos s.r.o. je organizace, která zajištuje koordinaci a spolupráci v rámci projektů Erasmus+

Naším úkolem je zajistit odbornou stáž studentům, poskytnout jim ubytování, stravu a dopravu. Zaměřujeme se především na oblast středoškolského odborného vzdělávání. Naším cílem je připravit studentům kvalitní stáže a usnadnit školám orientaci v projektové problematice.

Aktuality
2018
01.

Vyberte si

Vyberte si z naší nabídky podniků pro výkon stáží. Podniky naleznete v záložce ,,Katalog stáží“, ve které jsou řazeny dle kategorií.
02.

Kontaktujte nás

Napište nám, jaké jsou Vaše představy o stáži (termín stáže, počet žáků a jejich zaměření / studované obory, náplň stáže, vybrané podniky).
03.

Zpracujeme projekt

K získání grantu je nutné vypracovat projekt – vyplnit a zaslat přihlášku. Se vším Vám pomůžeme, zodpovíme veškeré Vaše dotazy.