• Čeština
  • Polski

+420 774 411 338

info@agamos-erasmus.cz

Česká republika
Horní Suchá, 735 35
Zelená 1387/14
Program
Erasmus
Program
Erasmus
Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie pro období 2014 - 2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě i v oblasti sportu a mládeže. Cílem programu je zvýšení kvality vzdělávání a také přípravy pro budoucí povolání.
Nabízíme
Vám
Nabízíme
Vám
Nabízíme zprostředkování odborné stáže pro studenty středních odborných, vyšších odborných škol a učilišť v rámci programu Erasmus+. Pomůžeme Vám se zpracováním žádosti a další potřebné dokumentace, zajistíme pracovní místa na stážích, koordinátora, ubytování a stravu.
Podniky
pro výkon stáží
Podniky
pro výkon stáží
V naší nabídce naleznete námi ověřené podniky pro výkon stáží, které jsou řazeny dle kategorií. Mimo tyto podniky jsme také schopni zajistit stáž ,,na míru“, to znamená, že Vám zprostředkujeme stáž v podniku, který si vyberete, i když jej v naši nabídce prozatím nemáme.

Svet dopravy v praxi

Celá stáž proběhla ve městě Olomouc. Studenti byli rozmístěni do 4 firem. Ve firmách KAR Mobil a DPMO vykonávali praxi studenti oboru Technika a prevádzka dopravy, kde byl kladen důraz především na servis autobusů a nákladních automobilů. Náplň stáže byl následující: výměna olejového, palivového, vzduchového, kabinového a prachového filtru, výměna oleje, chladící kapaliny a směsi do ostřikovače, Safety kontrola, výměna pneumatik, výměna brzdového kotouče, brzdového řemene a destiček, kontrola podvozku a další.
Ve firmách ČSAD Logistik a KIDSOK vykonávali stáž studenti oboru Prevádzka a ekonomika dopravy. V těchto firmách probíhala praxe převážně v kanceláři, studenti měli za úkol například práci na dispečingu, záznamy o provozu vozidla nákladní dopravy, fakturaci a třídění faktur, práci v logistickém programu Helios green a Echotrack a další.
Ubytování a strava byla zajištěna v hotelu IBIS v centru Olomouce, kde byli studenti nadmíru spokojeni.
Během stáže studenti poznali krásy města Olomouce, navštívili katedrálu sv. Václava, radniční věž, Svatý kopeček nebo ZOO.