• Čeština
  • Polski

+420 774 411 338

info@agamos-erasmus.cz

Česká republika
Horní Suchá, 735 35
Zelená 1387/14
Program
Erasmus
Program
Erasmus
Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie pro období 2014 - 2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě i v oblasti sportu a mládeže. Cílem programu je zvýšení kvality vzdělávání a také přípravy pro budoucí povolání.
Nabízíme
Vám
Nabízíme
Vám
Nabízíme zprostředkování odborné stáže pro studenty středních odborných, vyšších odborných škol a učilišť v rámci programu Erasmus+. Pomůžeme Vám se zpracováním žádosti a další potřebné dokumentace, zajistíme pracovní místa na stážích, koordinátora, ubytování a stravu.
Podniky
pro výkon stáží
Podniky
pro výkon stáží
V naší nabídce naleznete námi ověřené podniky pro výkon stáží, které jsou řazeny dle kategorií. Mimo tyto podniky jsme také schopni zajistit stáž ,,na míru“, to znamená, že Vám zprostředkujeme stáž v podniku, který si vyberete, i když jej v naši nabídce prozatím nemáme.

Grafika bez hranic

V rámci programu Erasmus+ proběhla 14denní zahraniční stáž studentů Střední polygrafické školy Olomouc na Slovensku. Stáž proběhla ve firmě Silgan Metal Packaging v Novém Mestě nad Váhom.
Předmětem činnosti firmy Silgan Metal Packaging je výroba jemných plechových obalů a uzávěrů.
Po dobu celé stáže byl studentům k dispozici pan Jozef Dojčák, který působí na blízké Střední odborné školy v Holíči a organizuje odborný výcvik.
Během deseti pracovních dnů studenti pracovali například v předvýrobě – oddělení kde jsou z plechů vysekávána víčka na plechovky, u tiskového stroje, v CTP studiu, u lakovačky a ve skladu hotových výrobků.
Ve volném čase studenti využívali sportovní areál ve Staré Turé (fitness, bazén, sauna, bowling, kuželky), kde byli ubytováni. vydali se také na výlet na Čachtický hrad.