• Čeština
  • Polski

+420 774 411 338

info@agamos-erasmus.cz

Česká republika
Horní Suchá, 735 35
Zelená 1387/14
Program
Erasmus
Program
Erasmus
Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie pro období 2014 - 2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě i v oblasti sportu a mládeže. Cílem programu je zvýšení kvality vzdělávání a také přípravy pro budoucí povolání.
Nabízíme
Vám
Nabízíme
Vám
Nabízíme zprostředkování odborné stáže pro studenty středních odborných, vyšších odborných škol a učilišť v rámci programu Erasmus+. Pomůžeme Vám se zpracováním žádosti a další potřebné dokumentace, zajistíme pracovní místa na stážích, koordinátora, ubytování a stravu.
Podniky
pro výkon stáží
Podniky
pro výkon stáží
V naší nabídce naleznete námi ověřené podniky pro výkon stáží, které jsou řazeny dle kategorií. Mimo tyto podniky jsme také schopni zajistit stáž ,,na míru“, to znamená, že Vám zprostředkujeme stáž v podniku, který si vyberete, i když jej v naši nabídce prozatím nemáme.

Školní kadeřnictví při SOŠOS Štursova Olomouc

Žáci zde pod dohledem učitelek odborného výcviku provádí veškeré běžné pánské, dámské i dětské kadeřnické služby pro zákazníky za velmi příznivé ceny. V péči o vlasy a vlasovou pokožku používají nejmodernější přístroje a zařízení. Kadeřnický salon nabízí běžné služby, například foukanou, žehlení, trvalou, vodovou, společenské účesy, stříhání, barvení, melíry, holení a další.

Den otev?ených dve?í na Štursovce. Foto: Jan Procházka

Den otev?ených dve?í na Štursovce. Foto: Jan Procházka