• Čeština
  • Polski

+420 774 411 338

info@agamos-erasmus.cz

Česká republika
Horní Suchá, 735 35
Zelená 1387/14
Program
Erasmus
Program
Erasmus
Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie pro období 2014 - 2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě i v oblasti sportu a mládeže. Cílem programu je zvýšení kvality vzdělávání a také přípravy pro budoucí povolání.
Nabízíme
Vám
Nabízíme
Vám
Nabízíme zprostředkování odborné stáže pro studenty středních odborných, vyšších odborných škol a učilišť v rámci programu Erasmus+. Pomůžeme Vám se zpracováním žádosti a další potřebné dokumentace, zajistíme pracovní místa na stážích, koordinátora, ubytování a stravu.
Podniky
pro výkon stáží
Podniky
pro výkon stáží
V naší nabídce naleznete námi ověřené podniky pro výkon stáží, které jsou řazeny dle kategorií. Mimo tyto podniky jsme také schopni zajistit stáž ,,na míru“, to znamená, že Vám zprostředkujeme stáž v podniku, který si vyberete, i když jej v naši nabídce prozatím nemáme.

Lesáci v Česku

V říjnu 2015 proběhla stáž v rámci projektu Střední odborné školy lesnické v Bijacovcích. Stáže se účastnilo 12 studentů oboru Operátor lesnické techniky. Stáž probíhala ve firmě pana Ing. Zavadila. Žáci se starali o beskydské lesy, především v okolí Čeladné. Všichni úspěšně stáž absolvovali a splnili také ECVET jednotku "Sústreďovanie dreva". Ubytování a stravu měli zajištěnou v hotelu Dejmon v Čeladné. Ve volném čase žáci stihli navštívit Kopřivnické muzeum Tatra a Ostravu, kde se podívali do ZOO a do Velkého světa techniky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA