• Čeština
  • Polski

+420 774 411 338

info@agamos-erasmus.cz

Česká republika
Horní Suchá, 735 35
Zelená 1387/14
Program
Erasmus
Program
Erasmus
Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie pro období 2014 - 2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě i v oblasti sportu a mládeže. Cílem programu je zvýšení kvality vzdělávání a také přípravy pro budoucí povolání.
Nabízíme
Vám
Nabízíme
Vám
Nabízíme zprostředkování odborné stáže pro studenty středních odborných, vyšších odborných škol a učilišť v rámci programu Erasmus+. Pomůžeme Vám se zpracováním žádosti a další potřebné dokumentace, zajistíme pracovní místa na stážích, koordinátora, ubytování a stravu.
Podniky
pro výkon stáží
Podniky
pro výkon stáží
V naší nabídce naleznete námi ověřené podniky pro výkon stáží, které jsou řazeny dle kategorií. Mimo tyto podniky jsme také schopni zajistit stáž ,,na míru“, to znamená, že Vám zprostředkujeme stáž v podniku, který si vyberete, i když jej v naši nabídce prozatím nemáme.

Autochodura, s.r.o.

Firma Autochodura s.r.o. funguje od roku 1999. Firma poskytuje tyto služby: autopůjčovna (osobní auta, dodávky, luxusní vozy), kompletní autoservis, pneuservis (nové pneu, pneu bazar, uskladnění pneu), asistenční služba (havarované vozidlo, nepojízdné vozidlo, odtahová služba, pojistná událost), renovace náprav (Peugeot, Citroen, Renault), a další.
Díky dlouholeté tradici si vybudovala širokou škálu pravidelných zákazníků z řad soukromých osob i společností. Studenti jsou během stáže zapojeni do veškerých činností, které servis poskytuje.