• Čeština
  • Polski

+420 774 411 338

info@agamos-erasmus.cz

Česká republika
Horní Suchá, 735 35
Zelená 1387/14
Program
Erasmus
Program
Erasmus
Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie pro období 2014 - 2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě i v oblasti sportu a mládeže. Cílem programu je zvýšení kvality vzdělávání a také přípravy pro budoucí povolání.
Nabízíme
Vám
Nabízíme
Vám
Nabízíme zprostředkování odborné stáže pro studenty středních odborných, vyšších odborných škol a učilišť v rámci programu Erasmus+. Pomůžeme Vám se zpracováním žádosti a další potřebné dokumentace, zajistíme pracovní místa na stážích, koordinátora, ubytování a stravu.
Podniky
pro výkon stáží
Podniky
pro výkon stáží
V naší nabídce naleznete námi ověřené podniky pro výkon stáží, které jsou řazeny dle kategorií. Mimo tyto podniky jsme také schopni zajistit stáž ,,na míru“, to znamená, že Vám zprostředkujeme stáž v podniku, který si vyberete, i když jej v naši nabídce prozatím nemáme.

Prax dopravákov pre potreby praxe

IMG_9145IMG_9096 IMG_9082 IMG_9068

V rámci projektu ERASMUS+  s názvem: Prax dopravákov pre potreby praxe byla realizována dvoutýdenní stáž v Havířově a Ostravě ve firmách: ČESTAV Holding, a.s, Autochodura s.r.o., Autodům Vrána s.r.o., Euroline s.r.o., R autoservis a DHL Express Czech Republic s.r.o.

Stáže se zúčastnilo 15 studentů třetích ročníků vybraných studijních oborů. Během těchto dvou týdnů účastnici získali nové kompetence v oblasti odborných vědomostí a zručností, stejně tak jako v oblasti sociálního a osobního růstu.