• Čeština
  • Polski

+420 774 411 338

info@agamos-erasmus.cz

Česká republika
Horní Suchá, 735 35
Zelená 1387/14
Program
Erasmus
Program
Erasmus
Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie pro období 2014 - 2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě i v oblasti sportu a mládeže. Cílem programu je zvýšení kvality vzdělávání a také přípravy pro budoucí povolání.
Nabízíme
Vám
Nabízíme
Vám
Nabízíme zprostředkování odborné stáže pro studenty středních odborných, vyšších odborných škol a učilišť v rámci programu Erasmus+. Pomůžeme Vám se zpracováním žádosti a další potřebné dokumentace, zajistíme pracovní místa na stážích, koordinátora, ubytování a stravu.
Podniky
pro výkon stáží
Podniky
pro výkon stáží
V naší nabídce naleznete námi ověřené podniky pro výkon stáží, které jsou řazeny dle kategorií. Mimo tyto podniky jsme také schopni zajistit stáž ,,na míru“, to znamená, že Vám zprostředkujeme stáž v podniku, který si vyberete, i když jej v naši nabídce prozatím nemáme.

Realizace

Zajištění koordinátora stáže, ubytování a stravy v průběhu stáže.

V místě stáže je vždy přítomen náš koordinátor, který je vždy k dispozici v případě potřeby. Koordinátor komunikuje jak s podnikem pro výkon stáže, tak i s doprovodnou osobou a se studenty.

Studentům zajišťujeme ubytování a stravu v prověřených penzionech a restauracích. Vždy se snažíme, aby se ubytování nacházelo v blízkosti místa výkonu stáže. Strava bývá zajištěna formou plné penze. Snídaně a večeře je podávána na penzionu, obědy jsou řešeny individuálně dle konkrétního podniku (závodní jídelna, rozvoz obědů, menu v restauraci).

V případě zájmu pomáháme také se zajištěním doprovodného programu v čase mimo pracovní dobu nebo ve volných dnech.